PERFOSKIN Complex

Гіалуронова кислота, її роль у старінні шкіри.

Гіалуронова кислота провела справжній фурор у області косметології, повернути молодість прагне, напевно, кожен на цій планеті.
Для того щоб зрозуміти як працює гіалуронова кислота треба знати де вона знаходиться в нашому організмі і який найбільш ефективний метод доставки обрати. Адже в період розвитку реклами та менеджменту є безліч пропозицій щодо використання кремів, гелів, сироваток, аплікацій з вмістом гіалуронової кислоти, та чи будуть дані засоби справді працювати?
Отже, гіалуронова кислота є біологічним компонентом живого організму, яка знаходиться у міжклітинному просторі і відповідає за утримання води. А вода, як нам відомо, це основа організму людини. Зменшення вологи призводить до сухості шкіри, втрати пружності то об’єму. Ось чому гіалуронова кислота дуже важлива для відновлення молодості та краси нашої шкіри. Її використовують в ін’єкційних та безін’єкційних процедурах. У першому випадку речовину вводять внутрішкірно, там де вона повинна працювати: для збільшення втраченого об’єму, зволоження та зменшення зморшок на проблемних ділянках. Найбільш результативні та популярні це все таки ін’єкційні процедури. До них відносяться: біоревіталізація (редермалізація), мезотерапія, контурна пластика філлерами на основі гіалуронової кислоти. Дані процедури дають змогу відновити пружність, втрачені об’єми шкіри, надати їй зволоженого, свіжого та сяючого вигляду, а також позбутися мімічних та глибоких зморшок.

PERFOSKIN Complex (HYALYAL) - KosmoroomБезін’єкційна біоревіталізація PERFOSKIN Complex (HYALYAL).

Якщо Ви не погоджуєтесь з твердженням, що краса потребує жертв, не готові терпіти дискомфорт від уколів та ховати синці, сидіти вдома 2-3 дні в період реабілітації після ін’єкційних процедур, тоді пропоную Вашій увазі унікальну безін’єкційну процедуру біоревіталізації - PERFOSKIN Complex (HYALYAL), яка вже є доступною в Івано-Франківську, зокрема в нашому косметологічному кабінеті.
Це нове покоління фракційного омолодження в поєднанні з глибоким зволоженням шкіри:

- без періоду реабілітації;
- без болю;
відсутність набряків, гематом та кірок.


Вже через 20 хвилин після процедури Ви зможете продовжувати вести звичайний спосіб життя. Краса та молодість без болю вихід є - PERFOSKIN Complex (HYALYAL).

Результат процедури PERFOSKIN Complex (HYALYAL)

  • Виражений ліфтинг, розгладження зморшок;

  • Ефект шліфування шкіри, вирівнювання рельєфу;

  • Загладжування рубців, постакне;

  • Відновлення еластичності, пружності, зменшення гіперкератозу;

  • Покращення кольору шкіри та глибоке зволоження.

Як діє безін’єкційна біоревіталізація PERFOSKIN Complex (HYALYAL)

Всього за одну процедуру на ділянці обличчя-шия-зона декольте утворюється більше ніж 6 тисяч мікроканалів які:
-  забезпечують ретракцію шкірного лоскута;
-  запускають механізми неоколагенезу ( підвищення пружності та еластичності);
-  забезпечують доставку активних речовин в дерму (гіалуронова кислота, бурштинова кислота, сукцинат натрію).

PERFOSKIN Complex (HYALYAL) – це процедура наноперфорації шкіри з мінімальним пошкодженням епідермісу.
Дану процедуру можна виконувати на будь якій ділянці тіла: живіт, стегна, боки, руки, обличчя, шия, декольте, ділянки які втратили пружність та еластичність. Дана косметологічна процедура, безін’єкційної біоревіталізації, є доступною в нашому косметологічному кабінеті KOSMOROOM у Івано-Франківську, за доступною ціною (до кінця весни діє акційна пропозиція -10% від вартості).
В якості безін’єкційних засобів з вмістом гіалуронової кислоти ( креми, гелі, сироватки)- використовують фрагментовану молекулу гіалуронової кислоти, для того щоб максимально забезпечити її проникнення в епідерміс. Такий догляд покращить вигляд Вашій шкірі, але діє дуже поверхнево. Рекомендую використовувати дані засоби у домашній догляд для підтримання та пролонгації ефекту після процедури безін’єкційної біоревіталізації.
Будьте красивими без болю – це прекрасно!