Правильний догляд за шкірою в домашніх умовах

Існує три обов'язкові етапи догляду за шкірою обличчя:
  1. Очищення.
  2. Тонізація.
  3. Зволоження.

1. Очищення:
жирна, комбінована шкіра - гелі, пінки, муси
суха, чутлива шкіра - молочко для вмивання

2. Тонізація:
Після очищення - обов'язково для нормалізації кислотно-лужного балансу (рН) шкіри.
! Суха, чутлива шкіра -заспокійливі, пом'якшуючі тоніки, ніяких спиртів. Для жирноі, проблемноі шкіри можливо напівспиртові тоніки з метою дізінфекції та підсушування запальних елементів.

3. Зволоження, живлення:

Денний крем - зволожуючий крем, який в своєму складі може містити фактор захисту від сонця (сонцезахист), обов'язковий в незалежності від пори року і погоди.
! Якщо зимовий період, крем наносити за 1 годину до виходу на вулицю.

Нічний крем - наша шкіра відновлюється протягом ночі. Окрім функції зволоження нічні креми містять активні компоненти, які стимулюють процеси регенераціі клітин.

Сироватки - містять в своєму складі велику кількість активних інградієнтів, які проникають в глиб шкіри на відміну від крему. Можна використовувати замість нічного крему або поєднувати.
Денний крем сироваткою замінити не можна, тому що SPF фактор ( захист від ультрафіолету)до складу сироваток не входить.

Чого робити не можна?

!  Вмивати обличчя милом - дуже сильно пересушує шкіру, порушує кислотно лужний баланс.

Зона очей - що дуже важливо! Використовуйте засоби призначені суто для цієї ділянки, оскільки шкіра тут дуже чутлива, суха і ніжна при любому типі шкіри і потребує спеціального догляду. Є універсальні засоби для обличчя та очей, але краще використовувати крем "під очі".

Рушничок суто для обличчя, постійно міняємо або користуємося одноразовими рушниками, оскільки це прекрасне джерело бактерій.

При цьому слід пам'ятати, що навіть ідеально підібрані засоби не будуть ефективними, якщо не дотримуватися таких правил:

1. Регулярність! Домашній догляд має бути щоденним, двічі на день (зранку і ввечері). Адже ці дії займають 2-3 хвилини, а видимий результат від постійного ритуалу стає помітним вже через кілька днів від початку догляду.

2. Правильна техніка нанесення косметичних засобів. Всі наносяться тільки по масажних лініях (лінія найменшого розтягу шкіри).