Чистки та пілінги


Мати ідеальну гладеньку, чисту та сяючу шкіру – то велике щастя. Але без допомоги професійних косметологів досягти цього майже неможливо. Чистки та пілінги – саме ті необхідні заходи, завдяки яким можна підтримувати стан своєї шкіри та отримувати компліменти щодо бездоганного та сяючого обличчя.
Як зрозуміти, потрібна чиста чи ні? Достатньо уважно глянути у дзеркало і відповісти, чи бачите ви на своєму обличчі:
чистка обличчя Івано-Франківськ
 • Чорні цятки;
 • Прищі та вугри;
 • Розширені пори;
 • Тьмяний колір;
 • Надмірну жирність.
Якщо так, саме час звернутися до професійного косметолога. Тільки він діагностує сан шкіри и створить сприятливі умови для краси шляхом підбору чистки або пілінгу.

Що таке чистка обличчя та її види

Неможна чітко визначити періодичність та необхідність відвідувань косметичного салону. Але наявність проблем завжди добре видно у дзеркалі. Чистка обличчя – це саме та процедура, за допомогою якої шкіра знов засяє та задихає завдяки очищенню пор, видаленню бруду, шкіряного сала, залишків мертвого епітелію.
Часи, коли навколо чисток існувало багато міфів та пліток, давно в минулому. Сьогодні навіть у підлітковому віці можна звернутися до професіоналів і замість шрамів та рубців отримати гладеньке обличчя, якого хочеться торкнутися. Сучасні косметологічні заходи мають на меті покращити стан обличчя, а використовуються для цього найрізноманітніші методи.

Механічна чистка обличчя

Найдавніший та найбільш відомий різновид процедури – мануальна, або механічна, чистка. Зовні вона нагадує домашню чисту від прищів, але проводиться у стерильних умовах фахівцем з медичною освітою, тому вона менш травматична та має набагато менше ускладнень.
Механічна чистка - найбільш ефективна у боротьбі з комедонами: вона дозволяє повністю видалити шкіряні забруднення и звузити пори. Обов’язкова умова – стерильні руки, підготовлена шкіра и повне розуміння того, наскільки вугри готові до видалення.
Сутність процедури полягає у розширенні пор та видаленні чорних цяток за допомогою рук у стерильних рукавичках, бинтах, або спеціальних інструментів: ложки або петлі. Процедура потребує ретельності і часу, досить болісна, але для боротьби з вуграми вважається найбільш ефективною.

Ультразвукова чистка обличчя

Неабиякої популярності методика зазнала в останні роки. Сутність процедури - у цілеспрямованому впливі ультразвуком на шкіру і видаленні поверхневих відмерлих клітин. Для цього косметолог використовує спеціальний пристрій у формі лопатки, який забезпечує масаж ультразвуком на клітинному рівні.
Для проведення чистки шкіру готують спеціальними гелями або лосьйонами з додаванням фруктових кислот. Вони пом’якшують поверхневий шар і сприяють видаленню легких забруднень і нерівностей.
Чистка ультразвуком – поверхневий вид, вона допомагає позбавитись ороговілих клітин і тьмяного кольору, але мало впливає на глибокі вугри та чорні цятки. І хоча після декількох процедур колір обличчя, його свіжість значно покращуються.

Комбінована чистка

Застосування комбінованої чистки виправдане у випадках надмірного вугрового сипу, коли однієї процедури недостатньо. Вона поєднує ультразвук та мануальну техніку:
 • спочатку поверхневий шар шкіри очищується за допомогою ультразвуку, розширюються пори, видаляються ороговілі клітини;
 • наступний етап – очищення пор механічним способом.
Після процедури шкіру необхідно заспокоїти, звузити розширені пори, зняти запалення. Почервоніння та навіть невеликі рани після процедури зникають протягом 1-2 днів.

Пілінг шкіри – чи можна всім

Глибоке очищення шкіри - одна з найпопулярніших косметичних процедур. На відміну від чистки, в процесі пілінгу використовують спеціальні кислоти, які руйнують поверхневий шар, видаляють ороговілі клітини, очищують пори. Знати, що таке пілінг обличчя – обов’язково, адже процедура пов’язана з певним травматизмом шкіри і підходить не всім.
пілінг обличчя в Івано-ФранківськуРезультатом хімічного пілінгу є глибоке оновлення шкіри, яке супроводжується:
 • появою більш молодих, активних, дієздатних клітин;
 • глибоким очищенням пор;
 • зменшенням пігментації;
 • вирівнюванням поверхні за рахунок зменшення глибини зморшок;
 • відновлюванням кольору обличчя.
За ступенем впливу та глибиною дії розрізняють пілінг поверхневий, серединний та глибокий. В більшості випадків для отримання помітного результату достатньо поверхневого або серединного пілінгу.
Поверхневий пілінг – найбільш делікатний спосіб відновити шкіру обличчя. Під час процедури хімічний вплив здійснюється на поверхневий шар шкіри, без глибокого проникнення в структуру тканини. Період реабілітації майже відсутній, а проводити процедуру можна кілька разів на тиждень без страху отримати побічні ефекти.
Серединний пілінг передбачає хімічну мікротравму шкіряного шару. В результаті впливу кислот страждає не лише поверхневий, але й серединний, життєздатний шар шкіри. Результатом є більш глибоке оновлення, значне омолодження, зменшення виражених зморшок. Однак і період реабілітації після процедури – більш тривалий і складний, з використанням спеціальних косметичних препаратів по догляду.

Протипоказання

Хімічний пілінг, на відміну від механічної чистки, має кілька загальних протипоказань, знати про які необхідно, і про наявність яких обов’язково повідомляють косметолога:
 • герпес;
 • загострення шкіряних хвороб;
 • атопічний дерматит;
 • травми та опіки;
 • онкологічні захворювання;
 • печінкова та ниркова недостатність.
Сучасна косметологія має великий арсенал процедур для покращення стану шкіри, її омолодження, відновлення. Бажання залишатися молодою та гарною обов’язково поєднується з пошуком кваліфікованого лікаря - і бездоганний результат вам гарантований.