Ін’єкції ботоксу

Що таке ботокс

Ін’єкції ботоксу за останні роки з розділу елітних процедур перейшли до категорії звичних і навіть регулярних. Вони лише трохи поступаються контурній пластиці, їх надто полюбляють і лікарі, і пацієнти, за швидкість, багатогранність, безпечність та тривалий ефект. А ще – вони добре переносяться, а до та після процедури майже немає обмежень.
Позбавитися дрібних зморшок, запобігти утворенню нових мімічних заломів  можна лише за допомогою ботоксу – аналогів йому сьогодні не існує. А тривалий ефект та можливість пожити з гладенькою рівною шкірою ставить жінок перед однозначним вибором на користь уколів краси ботулотоксином.
Тож і в 30, під час перших вікових змін, і в 40, коли активно формуються нерівності, і в 50, коли міміка вже відклала свою печатку на обличчі – в кожному віці можна застосувати процедури краси, які зітруть зі шкіри 10-15 років за 10-15 хвилин.

Механізм дії ботулотоксину

В косметології використання ботулотоксину  стало справжнім тріумфом, що вже кілька десятирічь тримається на піку та не збирається поступатися своєю популярністю. За допомогою ботоксу можна швидко та надовго усунути мімічні зморшки:

- в куточках очей;
- на лобі;
в зоні між бровами.

Ці ділянки напружуються кожний раз, коли ми виявляємо емоції, а на місці напруги згодом утворюються маленькі складки, які поглиблюються і перетворюються на глибокі зморшки. Тож за допомогою уколу ботулотоксину м’язи не сприймають нервові імпульси, припиняють рухатися під час сміху або гніву, і утворення зморшок припиняється.
Ефект від ін’єкції ботоксу залежить від кваліфікації лікаря – тож краще звертатися до досвідчених косметологів: в Івано-Франківську зазначені послуги можна отримати в нашому косметологічному кабінеті. Невеликий розмір мімічних м’язів вимагає величезної точності та влучності від лікаря, аби отримати очікуваний ефект та не мати справу з серйозними ускладненнями.

Коли і кому можна колоти ботокс

уколи ботоксу

Вікових обмежень щодо ін’єкцій ботоксу не існує – їх доцільність визначається станом шкіри: 

-  Найчастіше мімічні зморшки з'являються до 30-40 років, тож, саме в цей час доцільно боротися з ними за допомогою ін’єкцій.
-  В 50-60 років ефект ботулинотерапії буде вже менш виражений, однак залишиться суттєвим.
-  В більш зрілому віці «уколи краси» будуть набагато менш ефективними, адже вікові зміни будуть значними.

Ін’єкції ботоксу в Івано-Франківську можливі в будь-якому віці починаючи з 18 років, а для наймолодших пацієнтів можливе проведення процедури в присутності батьків та за їх згоди.

Показання і протипоказання

Основними показаннями до застосування ботулотоксину в косметології є:

-  «гусячі лапки» в куточках очей;
-  вертикальні зморшки міжбрів'я;
-  горизонтальні зморшки чола;
-  шкірні заломи на спинці носа;
-  
зморшки навколо рота;
-  опущені куточки губ.

Досвідчені косметологи також вміло застосовують ботокс для корекції овалу обличчя та омолодження шиї. Ці процедури вимагають ювелірної роботи, тож, якщо вам потрібні саме вони, звертайтеся до косметолога в Івано-Франківську.
Популярна сфера застосування препарату – лікування локального гіпергідрозу. Іншими словами, якщо ви страждаєте від надмірної пітливості під пахвами, або долоней – уколи ботулотоксину допоможуть вам відчути всі радощі життя з сухими пахвами.

Протипоказання до ботулотоксину

Ін'єкції ботулотоксину мають свої протипоказання. Найбільш поширеними є:

-  вагітність і годування груддю;
-  герпетична інфекція;
-  будь-яке захворювання в стадії загострення;
-  підвищена температура тіла;
-  індивідуальна непереносимість;
-  гемофілія;
-  цукровий діабет;
-  міастенічний синдром Ламберта-Ітона.

Тож, відвідавши кабінет косметолога, обов’язково чесно відповідайте на питання стосовно свого здоров’я та самопочуття – це є запорукою ефективної та безпечної процедури ін’єкції ботокса в нашому кабінеті в Івано-Франківську.

Результати процедури

Ін’єкції ботоксу мають накопичувальний ефект:

-  Після перших уколів результат може тривати 4-6 місяців. Після цього чутливість м’язів відновлюється, і необхідно провести повторну процедуру.
-  Після кількох сеансів ефект стає відчутним, а результат радуватиме вас протягом року, без необхідності відвідувати косметолога.

Проте, в нашому кабінеті в Івано-Франківську на вас чекає безліч корисних та оздоровчих процедур краси – тож будемо раді бачити вас не тільки на ботулінотерапії.