Курси естетичної косметології

Професія косметолога актуальна у всі часи, адже вона забезпечує жінкам красу і молодість. Це значить, що і сьогодні, і через 10 років ваша нова професія не втратить популярності й продовжуватиме приносити вам матеріальне і моральне задоволення.

Індивідуальні курси косметолога в Івано-Франківську під керівництвом лікаря-косметолога з великим професійним досвідом – це крок назустріч престижній професії, новим знанням, теоретичній підготовці та практичним навичкам для збереження молодості й краси.

Склад курсу з косметології як запорука міцних знань

Чому клієнти обирають навчання на наших курсах косметологів? Відповідь – у високій кваліфікації викладача та бездоганному поєднані навчальних заходів:
 • досвід роботи лікаря-косметолога – понад 6 років;
 • теоретичний курс передбачає вивчення та закріплення знань про анатомію шкіри, основні принципи побудови косметичних процедур, їх властивості;
 • практичний курс навчання косметології під керівництвом лікаря забезпечить практичне закріплення знань в галузі косметології, засвоєння та відпрацювання технік чисток, пілінгів, масажів, та інших актуальних неін’єкційних процедур;
 • після закінчення курсу ви отримаєте точну постановку руки для проведення кожної процедури;
Сертифікат про закінчення індивідуального навчання косметології відкриє двері до нових можливостей й професійного розвитку.

Курси естетичної косметології: фундамент жіночої краси

Фундаментальні знання з естетичної косметології необхідні тим, хто:
 • хоче спробувати себе в новій професії;
 • має медичну освіту і бажає змінити профіль;
 • має бажання розпочати власну справу;
 • потребує знань для догляду за своєю шкурою, а також за близькими та рідними.
Навчання забезпечить засвоєння принципів очищуючих та омолоджувальних технік, що складають основу кваліфікованого догляду.
1.Техніки чистки механічної, ультразвукової, комбінованої. Ви навчитесь протоколу проведення, вивчите основні принципи та косметичні продукти, необхідні для якісного догляду за шкірою, навчитесь правильного догляду після процедури.
2.Особливості, протоколи та види всіх видів косметичних пілінгів: поверхневих, глибинних, серединних, косметичних препаратів для їх проведення, принципи підбору процедури та показання для застосування.
3.Омолоджувальні та естетичні складові карбоксітерапії: показання для застосування, протокол проведення, показання, догляд після процедури.
4.Масажні техніки в догляді за обличчям: сучасні напрямки, технологія проведення, вплив та показання кожного виду для корекції вікових змін та естетичних недоліків.
Послідовне навчання на курсах з обов’язковим практичним закріпленням дозволить вам вже наступного дня після отримання сертифікату долучитись до роботи й обслуговувати клієнтів.

Навчання косметологів в місті Івано-Франківськ

Бажаєте отримати професію косметолога? Індивідуальні навчальні курси косметології в Івано-Франківську відкриють вам двері до нової цікавої професії:
 • міцна навчальна база;
 • індивідуальний графік навчання в зручний для вас час;
 • повна підтримка після закінчення курсів;
 • сертифікат про отриману професію.
Не зволікайте, дозвольте собі вже через 2,5 місяця залучитись до нової та популярної професії!