Що таке плазмоліфтинг?

Особливості проведення процедури

плазмоліфтинг використання плазми крові

Що таке плазмоліфтинг? Плазмоліфтинг – це косметологічна процедура омолодження із застосуванням ресурсів власного організму, а саме – плазми крові збагаченої тромбоцитами та факторами росту, які повертають молодість, свіжість та природню красу Вашій шкірі. Це так званий "еліксир молодості", який немає вікових обмежень та не викликає жодних побічних ефектів через індивідуальність та сумісність аутокомпонентів.


Для процедури плазмоліфтингу використовують власну кров пацієнта. Забір венозної крові проводиться в стерильних умовах в одноразову пробірку та поміщається в центрифугу, де відбувається сеперація форменних елементів (еритроцитів, лейкоцитів) від власне плазми крові збагаченої тромбоцитами та факторами росту. З однієї пробірки – 10 мл крові можна отримати 3,5 мл плазми, яку вводять внутрішньошкірно в необхідні ділянки обличчя, шиї, зони декольте, рук, живота, волосистої частини голови, ділянки розтяжок, рубців, пігментації чи утворення зморшок.


В шкірі тромбоцити активно виділяють фактор росту, це біологічно активні речовини які стимулюють поділ та омолодження клітин. Крім того, тромбоцити мають властивість накопичуватися навколо проблемних ділянок в тканинах, що робить вплив факторів росту цілеспрямованим. Ін’єкції отриманого препарату в проблемні ділянки дозволяють зменшити зморшки, повернути пружність і сяяння шкірі, відкоректувати недоліки (пігментні плями, знижений тонус, тьмяний колір шкіри, акне, постакне), відновити волосяний покрив.


Сама процедура "Плазмоліфтинг", є доступною в нашому косметологічному кабінеті у Івано-Франківськузазвичай не викликає особливого дискомфорту і виконується без анестезії, триває близько 60 хвилин, але за бажанням клієнта можлива попередня аплікація крему-анестетика.

Показання до плазмоліфтингу

- зморшки;
- дряблість шкіри;
втрата тонусу шкіри;
тьм'яний колір;
пігментні плями;
розширені пори; 
застійні процеси;
наявність рубців, розтяжок у будь-якій частині тіла;
випадіння волосся, облисіння, лупа, себорея.

Протипоказання для плазмоліфтингу

  • Онкологічні захворювання;

  • Хвороби згортання крові;

  • Вагітність, лактація;

  • Загострення хронічних захворювань;

  • Цукровий діабет, ендокринні захворювання;

  • Аутоімунні захворювання;

  • Туберкульоз.

Підготовка до процедури. Курс плазмоліфтингу  

Пацієнт повинен бути клінічно здоровий, напередодні здати загальний аналіз крові.
За 2-3 дні до процедури: не вживати алкоголь, жирну їжу, препарати що розріджують кров та мати позитивний настрій!
Всі рекомендації після процедури лікар косметолог підбере та повідомить Вам індивідуально.


Для досягнення бажаного результату від плазмоліфтингу та стійкого тривалого ефекту, рекомендовано пройти курс 3-4 процедури з інтервалами у 7-10 днів. Результат спостерігається вже після 1-ї процедури і має накопичувальний ефект. Процедура плазмоліфтинг у Івано-Франківську найблищим часом буде доступною у нашому косметологічному кабінеті. Якщо у Вас залишились питання стосовно того що таке плазмоліфтинг - телефонуйте! З радістью дамо Вам відповіді на всі питання стосовно даної косметологічної процедури! 

Залишайтеся здоровими та красивими!