Політика конфіденційності

Адміністрація сайту kosmoroom.if.ua (надалі "КОМПАНІЯ"  або "МИ") піклується про конфіденційність Вашої особистої інформації.
Ознайомитися з важливою інформацією про нашу політику конфіденційності при використанні сайту
kosmoroom.if.ua  Ви (надалі "КОРИСТУВАЧ"можете нижче.

Персональна інформація

Компанія може збирати особисту (персональну) інформацію про користувачів з різних джерел. Це може бути: загальнодоступна інформація, інформація, отримана від третіх осіб, інформація про використання послуг, або ж інформація, яку користувач надає Компанії особисто.
  1. Інформація, яку Користувач надає Компанії особисто. Користувач надає Компанії свої персональні дані, які можуть включати: ім’я, прізвище, телефон, адресу електронної пошти, стать, місто проживання: при реєстрації Користувача на сайті; при зверненні Користувача для отримання послуг чи консультацій, які пропонує сайт, шляхом написання повідомлення в он-лайн чаті, месенджері чи в  телефонному режимі менеджеру-консультатну. Компанія залишає за собою право збирати і додаткову інформацію про Користувачів.
  2. Інформація, яку Компанія може отримати від третіх осіб про Користувача. Компанія може отримувати інформацію з публічних джерел. Наприклад інформацію із сайтів соціальних мереж, якщо користувач користується такими. Користувач має право не надавати певну інформацію, попередньо повідомивши про це Компанію в письмовому вигляді.
  3. ​Інформація про використання послуг Користувачем. Компанія може збирати дані про використання Послуг, додатково до інформації, яку надає особисто Користувач. Наприклад, модель пристрою, місцезнаходження (IP – адреса, GPS сигнал і. т. д) інші унікальні ідентифікатори пристрою, версії операційної системи і налаштування пристрою, що використовується для доступу до інформації і послуг, які пропонує Компанія. А також час і тривалість використання інформації (послуг), які містяться на сайті Компанії. 

Використання персональної інформації

Вся надана чи зібрана персональна інформація про Користувача, використовується впершу чергу, для можливості комунікації Компанії з Користувачем, надання йому якісних послуг, що надаються Компанією. Ми залишаєм за собою право зв’язуватися з Користувачем для уточнення чи підтвердження інформації. Повідомляти про новини, нові пропозиції, послуги нашої Компанії або про іншу інформації, яка на наш погляд може бути цікавою або корисною Користувачу, у тому числі інформацію щодо різних юридичних питань стосовно правових взаємовідносин Компанії та Користувача. 

Передача інформації третім особам. Отримана інформація може передаватися, без отримання попередньої згоди Користувача, третім особам на розсуд Компанії. Компанія залишає за собою право передавати будь-яку інформацію про Користувачів, у разі продажу/часткового продажу або іншої передачі активів Компанії третій стороні. У такому випадку Компанія не несе відповідальності за політику конфіденційності третіх осіб.

Відповідальність компанії

Ми не перевіряє надану інформацію на достовірність та не оцінюєм її жодним з можливих способів. Компанія сподівається, що Користувач при наданні інформації діє добросовісно і не порушуює чинне законодавство, а також прийняті в суспільстві норми моралі. Компанія не несе відповідальність за інформацію, надану Користувачем і не може виступати належним відповідачем у будь-яких суперечках, пов’язаних з персональними даними Користувачів сайту. Компанія має право змінити, видалити, обмежити доступ до інформації за наявності обґрунтованого запиту від третьої особи або від Користувача.

Посилання на сторонні сайти. Сайт може містити посилання на веб-сайти і послуги, які знаходяться поза межами контролю Компанії (інші веб-сайти і послуги). Ми не несемо відповідальності за безпеку або конфіденційність будь-якої інформації, зібраної за допомогою інших веб-сайтів чи інших послуг. Користувач повинен проявляти обережність, а також переглядати заяви про конфіденційність, застосовні до інших веб-сайтів і послуг, які він використовує.
Зміни в нашій політиці конфіденційності. Компанія може змінити цю політику конфіденційності в будь-який час, без попереднього повідомлення Користувачів. Оновлена політика набуває чинності з моменту її опублікування на сайті. Використання інформації або послуг на сайті Компанії, надання особистої інформації для використання послуг, означає згоду Користувача з переглянутою політикою конфіденційності. 

 


Професійну консультацію, а також якісні косметологічні послуги за доступними цінами, Ви зможете отримати в приватному кабінеті лікара косметолога - Іваник Ірини, що знаходиться у м.Івано-Франківську.