Збільшення губ

Збільшення губ – крок до довершеної зовнішності збільшення та корекція губ

Досконалість не має меж. Навіть люди, які мають привабливий вигляд, бажають щось у собі змінити. Представниць прекрасної статі найчастіше не влаштовує форма чи розмір власних губ. На щастя, сьогодні є косметологічні методи, що дозволяють швидко отримати бажаний результат. Тож потреба збільшити губи – це не лише вшанування модних тенденцій, а й вирішення індивідуальної проблеми.
Зараз багато хто в захваті від пухких та чуттєвих жіночих губ. Для того, аби ще більше полюбити свою зовнішність, достатньо однієї процедури з застосуванням гіалуронової кислоти. Після сеансу контурної пластики ви виглядатимете більш ефектно та помічатимете на собі захоплені погляди людей, що вас оточують.

Для чого потрібна контурна пластика губ?

Ділянка шкіри навколо губ є надзвичайно важливою, якщо йдеться про естетичне вдосконалення рис обличчя. Збільшення губ гіалуроновою кислотою – гарна альтернатива пластичній хірургії. Контурна пластика перед класичною має безліч переваг:
  1. Швидкість процесу.
  2. Абсолютна безпечність.
  3. Гіпоалергенність.
Різні мімічні звички, куріння, вікове зменшення губ – усе це зводить нанівець естетичність обличчя, адже навколо губ з’являються зморшки. Корекція губ гіалуроновою кислотою – це введення невеликого об’єму філеру, завдяки якому зморшки зникнуть, а нові не з’являться, поки діятиме препарат.
Бажання покращити вигляд губ може бути продиктоване естетичним поглядом на власну зовнішність чи косметологічною проблемою. Варто збільшити губи, якщо треба:
  • Щоб вони були пухкими та зволоженими.
  • Усунути їхню вроджену або набуту асиметрію.
  • Підкреслити контур.
  • Змінити форму.
  • Позбутися вікових змін.
  • Підняти куточки рота.

Як виконується збільшення губ?

Здійснюється корекція губ гіалуроновою кислотою. Це полімер – одна з найважливіших речовин, що поєднує воду в міжклітинних просторах та переносить вологу до тканин. Ця кислота є складником дерми та відіграє важливу роль у відновленні шкіри. Тобто вона є в нашому організмі від природи. Та для зміни форми чи обсягів окремих ділянок шкіри використовується спеціально розроблений препарат.
Ін’єкції виконуються тонкими голками, що зменшують больові відчуття. Процедура триває приблизно 50 хвилин. Ін’єкційна косметологічна процедура здійснюється препаратом HYALUAL.

Результати проведення процедури

Збільшення губ гіалуроновою кислотою – це швидка та ефективна корекція ділянок губ, що викликають невдоволення. За допомогою філерів форма губ покращиться, їхні розміри стануть максимально наближеними до ідеалу.
Препарат розподіляється рівномірно та відмінно підтримує форму протягом тривалого часу. Об’єм губ тримається півроку або рік. Навіть після повного розчинення препарату губи виглядають пухкішими, аніж до їхнього збільшення. Після проведення процедури губи мають природний вигляд. Вже через декілька днів після збільшення губ гіалуроновою кислотою ви будете задоволені своїм відображенням у дзеркалі.