Біоревіталізація препаратами HYALUAL

Кожна жінка мріє про збереження молодості своєї шкіри на більш тривалий період. Оскільки утворення зморшок відбувається через природне зменшення рідини, слід знайти спосіб повернути шкірі вологу, тонус і еластичність.
У нашому організмі воду в клітинах пов'язує і утримує гіалуронова кислота. Але з віком її вироблення організмом зменшується. Тоді на допомогу приходять косметологічні методи.
Один із способів омолодження  - біоревіталізація обличчя і всього тіла. Суть процедури - насичення ділянок тіла синтезованою гіалуроновою кислотою за допомогою ін'єкцій.

Ця процедура впливає на цілий комплекс проблем шкіри: Біоревіталізація препапаратами Гіалуаль

  • усуває підвищену сальність і розширені пори;
  • покращує колір обличчя;
  • поліпшує мікроциркуляцію крові;
  • усуває носогубні складки, зморшки під очима, попереджає появу нових зморшок;
  • сприяє загоєнню травмованої шкіри;
  • виводить токсини з клітин дерми.


Найчастіше використовується гіалуронова кислота для обличчя. Існує кілька препаратів на основі гіалуронової кислоти. Один з них — інноваційний продукт українських вчених Hyalual (Гіалуаль) на основі гіалуронової кислоти з додаванням сукциніту натрію (бурштинової кислоти). Бурштинова кислота активізує клітинне дихання і сприяє швидшому за живленню пошкоджених клітинних мембран. Саме останній компонент закріплює ефект від «ін'єкції краси» на тривалий період.

В залежності від концентрації (від 1.1% до 2.2%) препарат представлений у трьох варіантах. Вся продукція сертифікована від офіційного дистриб’ютора в Україні.

Як проводиться біоревіталізація

Хоча процедура болюча терпимо — перед початком сеансу все ж проводиться місцеве знеболення анестезуючим кремом.
Потім вводиться препарат, набраний у шприц з найтоншої голкою. Проколювання робляться в необхідних для корекції місцях.  Процедура займає близько півтори години.
Після її закінчення в місцях ін'єкцій відразу з'являються горбки, так звані папули, які не болять, але виглядають досить непривабливо. Це природна реакція організму на введення гіалуронової кислоти. Самі по собі папули проходять максимум на 4-й день. Для закріплення результату рекомендується провести ще 1 сеанс.
Постільний режим не передбачений, слід лише виконувати рекомендації лікаря щодо утримання від макіяжу. Виключити на 2 тижні сауну та солярій.
Метод біоревіталізації використовується також для додаткового нарощування об'єму м'яких тканин, наприклад, збільшення губ гіалуроновою кислотою. В цьому випадку препарат  HYALUAL береться в концентрації 2,2%.
Ефект омолодження триває до 1 року.