Гіпергідроз лікування

Гіпергідроз лікування Івано-Франківськ

Надмірне потовиділення і ботулотоксин

Гіпергідроз - це підвищене потовиділення, воно приносить чималий дискомфорт і погіршує якість життя. Тому кожен хто зустрічається з такою проблемою мріє якнайшвидше ефективно і безпечно від неї позбутися. На сьогоднішній день вирішення даної проблеми є, це – ботулотоксин типу А, або як його ще називають ботокс чи диспорт.


Як працює препарат?

Ін’єкції ботоксу блокують роботу потових залоз без шкоди для організму. Припиняється передача нервового імпульсу на залозу, внаслідок чого піт не виділяється, або виділяється частково, в значно меншій кількості.
Надмірна пітливість може появлятися в таких зонах: стопи, долоні, аксілярні або пахвинні ділянки. В даному випадку має місце так званий локальний гіпергідроз. Загальний гіпергідроз – це стан організму коли пітніє все тіло, він виникає при високих температурах, сильних емоційних чи фізичних навантаженнях. Локальний гіпергідроз (долоні, ступні, пахви) виникає там де є великі шкірні складки. Вирішення питання в цих зонах – ін’єкції ботулотоксину типу А.
Перед проведенням процедури лікар косметолог ретельно збирає анамнез з метою визначення чи немає у Вас протипоказань, якщо все в порядку тоді проводить пробу Мінора. Суть даної проби полягає в тому щоб визначити, де найбільша кількість потових залоз знаходиться в ділянці, яка обробляється. На потрібну зону наносять йод, а потім крохмаль, внаслідок певних хімічних реакцій зона гіпергідрозу забарвлюється в темно-синій колір, чим яскравіший колір, тим більша кількість потових залоз знаходиться в даному місці.
Попередньо приготовлений ботулотоксин тоненькою голочкою вводять саме в цю ділянку в шахматному порядку на відстані 5 мм. Процедура абсолютно комфортна і безболісна, адже попередньо виконується аплікація місцевого анестетика, а сам препарат вводиться тонкими інсуліновими голочками, які часто змінюють. Потрібна ділянка кілька разів обробляється антисептичним розчином.


Умови перед проведенням процедури

Якщо це пахвинна ділянка, то за 3 дні до процедури необхідно провести депіляцію в цій зоні і в день процедури не використовувати перспіранти.
Якщо ін’єкції ботулотоксину планують вводити в ступні, то напередодні необхідно провести гігієнічний педикюр.
Препарат вводиться внутрішньошкірно, в самі залози лікар нічого не вводить, а той факт, що ботулотоксин попередньо розчиняється фізрозчином дозволяє йому розповсюдитися в ті ділянки які лікар не проколював.
Після процедури пацієнти почувають себе добре, жодних неприємних відчуттів не спостерігається. Ефект від процедури наступає через 2 тижні і триває 4-6-9 місяців.


Післяпроцедурний період

Після процедурам пацієнтам не рекомендується відвідувати баню, сауну, солярій впродовж тижня. Варто обмежити фізичні навантаження – все це сприяє підвищенню температури тіла, тому тривалість ефекту від ботулотоксину скорочується. Також небажано вживати алкоголь протягом 3-5 днів, бо це може сповільнити розповсюдження ботоксу в тканинах, що також зменшує ефективність процедури.


Протипоказання

  • Вагітність;
  • Період годування груддю;
  • Цукровий діабет;
  • Автоімунні, алергічні захворювання;
  • Ендокринні порушення;
  • Запальні процеси в ділянці де потрібно вводити ботулотоксин;
  • Спадково-дегенеративні захворювання.

Наступну ін’єкцію ботоксу можна проводити після повного відновлення роботи потових залоз. Кожна наступна ін’єкція зменшує кількість активних потових залоз, надмірна пітливість зменшується.
До даної процедури спеціальної підготовки не потрібно, як і тривалого відновлення. Дана методика підходить як чоловікам так і жінкам. Обмеження за віком та сезонністю також відсутні. Ботулотоксин типу А не викликає звикання.
Позбудьтеся надмірної пітливості разом з нами! Лікар косметолог в Івано-Франківську надасть Вам кваліфіковану консультацію та вирішить Ваші незручні запитання.