Карбокситерапія інноваційний метод омолодження

Карбокситерапія - це ідеальна процедура для тих, хто негативно відноситься до уколів краси. Даний метод, що базується на впливі вуглекислого газу на обмінні процеси шкіри, є безін’єкційним. Він має омолоджуючий ефект для шкіри, розгладжує зморшки, усуває пігментні плями та темні кола під очима. Безперечною перевагою даної процедури, яка успішно використовується в косметології вже близько 15 років, є її універсальність, безболісність, а також відсутність жодних протипоказань.
 
Показаннями до карбокситерапії є:карбокситерапія
- застійні прояви (набряки);
- мішки під очима;
- пігментація;
- дрібні мімічні зморшки;
- розширені пори;
- "подвійне" підборіддя;
- судинні зірочки.
 
Активація процесів крово- та лімфо обігу, що є результатом дії карбокситерапії, забезпечує Вашій шкірі красу та молодість. Це абсолютно безпечний метод омолодження, адже вуглекислий газ СО2 є природнім компонентом нашого організму і стан шкіри в результаті процедури покращується без значного стресу для організму. Карбокситерапія немає вікових обмежень, дана процедура показана як для молодої так і для “в'янучої” шкіри.
 
Протокол процедури наступний:
1) демакіяж;
2) очищення;
3) на шкіру обличчя та шиї наноситься гель СО2 і спеціальна маска активатор, витримується 20-30хв.
Гель, який відразу ж проникає в клітини шкіри, викликає ‘кисневе голодування’ – гіпоксію, після чого включається природна захисна реакція організму і покращується кровообіг та живлення, доставка кисню в клітини , а також прискорення регенерації. Дія вуглекислого газу активує синтез колагену, що покращує в свою чергу еластичність шкіри, зменшення зморшок, а також являється профілактикою їх виникнення;
4) нанесення крему по типу шкіри.
 
Ефект після карбокситерапії:
1. Зменшуються синці та мішки під очима.
2. Покращується еластичність шкіри, відбувається ліфтинг обличчя.
3. Зменшуються зморшки, шкіра глибоко зволожується.
4. Покращується колір та рельєф шкіри.
5. Звужуються пори.
6. Усуваються судинні порушення.
7. Корекція "подвійного" підборіддя.
8. Ефект детоксикації - надає шкірі свіжість і здоровий вигляд.
 
Рекомендований курс: 4-8 процедур, 1-2 рази на тиждень.
 
Протипоказаннями для даної косметологічної процедури є:
- вагітність, період лактація;
- запальні елементи;
- епілепсія;
- перенесений інсульт, інфаркт;
- дисфункція печінки, нирок;
- герпетичні висипання;
- схильність до тромбозів;
- артеріальна гіпертензія.
 
Карбокситерапія може використовується як процедура основного догляду, а також рекомендується після пілінгів, мікродермобразії, мезотерапії, біоревіталізації та інших інвазивних процедур.
Реабілітаційного періоду після карбокситерапії немає, тому Ви одразу після процедури можете повертатись до буденного способу життя. Ефект від процедури може тривати близько року.

Косметологічна процедура карбокситерапія проводиться в нашому косметичному кабінеті в Івано Франківську кваліфікованим лікарем косметологом. Також Ви зможете отримати безкоштовну консультацію, рекомендації щодо догляду та шляхів вирішення проблемних питань.