Лікування акне постакне


Традиційно від вугрів страждають хлопці і дівчата в підлітковому віці. Однак не рідко від помітних запалених висипань страждають і старші люди. Впадати у відчай не варто – сучасна косметологія знає чимало способів подолати неприємну шкірну хворобу.

 Причини виникнення вугрів: не тільки вікові особливості 

Причини виникнення вугревого висипу. Лікування акне в Івано-ФранківськуДля підліткового віку виникнення акне вважається цілком прийнятним та має в основі певні гормональні зміни. Необхідно якнайшвидше звернутися до лікаря і косметолога і дотримуватись правил догляду за обличчям, щоб не поглибити можливі негативні наслідки хвороби.
В більш зрілому віці причинами виникнення акне частіше за все є:

 • неправильний спосіб життя;
 • гормональний дисбаланс;
 • неправильне харчування;
 • використання косметики, яка не підходить до типу шкіри, має жирну основу та;
 • несвоєчасні чистки та інші косметичні заходи для покращення зовнішнього вигляду.

 

Механізм виникнення акне пов’язаний з порушенням балансу вироблення шкірного сала. Його кількість значно зростає, в розширені пори потрапляють мікрочастинки шкіри, бактерії, які разом із себумом викликають запальні процеси в порожнині сальної залози.
Для запобігання розвитку дефекту варто своєчасно почати терапію та запобігти розвитку постакне – дефектів шкіри, які наступають після рубцювання висипу.
Неестетичні рубці провокують почервоніння, нерівності на поверхні обличчя, нерівномірний колір. І в молодому, і в дорослому віці такі дефекти додають невпевненості у собі, формують комплекси, які можуть зіпсувати майбутнє життя.

Стадії акне

Більше ніж 60% молодих людей страждають на захворювання різного ступеню важкості. Стадії розвитку вугрів діагностують за аналізом таких параметрів: кількості висипань; їх локації; види висипу, які можна побачити на шкірі.

Саме поєднання цих параметрів дозволяє розрізняти три стадії хвороби:

 • Легкаїї вважають такою, якщо на шкірі присутні не більше 10 прищів, а навколо них не має запалень. Можлива присутність комедонів, які варто своєчасно видаляти шляхом комбінованих чисток. Навіть здорова шкіра може час від часу мати прищі, тож варто слідкувати за її станом, дотримуватись гігієнічних норм, очищувати за допомогою лікувальної косметики та відвідувати косметолога.
 • Середня – від 10 до 40 висипів. З’являються перші пустули з гнійним наповненням. Шкіра навколо прищів червоніє, синіє або рожевіє, стає запаленою, однак, як правило, великих вузлів не має. Ця стадія вимагає своєчасного звернення до косметолога для професійного лікування акне, адже впоратися з ним власноруч неможливо. За відсутності лікування дискомфорт посилюється, а хвороба може перейти на наступну стадію.
 • Важка - передбачає велику кількість висипань з вираженими запаленнями, гнійними виділеннями, яскравим забарвленням. З’являються великі зони з вузлами, запаленнями, а також одночасно присутні і папули, і пустули, що характеризуються болісними відчуттями. Після загоєння залишаються глибокі рубці, які посилюють неестетичність вигляду і заглиблюють загальний депресивний стан хворого. Без допомоги професійного лікаря і косметолога подолати хворобу неможливо.


Для комплексної корекції хвороби варто обрати надійного спеціаліста і пройти курс необхідного лікування акне з використанням сучасних методів.

Лікування та профілактика акне

Своєчасне реагування, надійний лікар косметолог, якісна косметика здатні загальмувати течію хвороби, позбавити негативних наслідків у вигляді рубців, і налагодити соціальне життя пацієнта в будь-якому віці та будь-якої статі.
Комплексна діагностика стану шкіри і стадії хвороби дозволяє обрати один або декілька варіантів лікування акне і постакне, враховуючи їх ціну і бюджет на косметичні процедури.
Апаратні і ін’єкційні методики в нашому кабінеті та корекцією способу життя надає відчутний і помітний результат клієнтам з різним степенем вугрового висипу.

Комбінована чистка обличчя

Процедура поєднує ультразвукову та механічну чистку. Її призначають на різних стадіях хвороби. Ультразвук дозволяє відкрити пори і видалити ороговілі клітини. Після цього за допомогою спеціальних приладів лікар проводить механічну чистку і очищую пори. Ліки для загоєння наносяться на обличчя після завершення процедури. Протягом 3-4 днів можливі побічні ефекти у вигляді припухлостей, почервонінь, набряків.

ABR Deep Сlean пілінг від компанії Holy Land

ABR Deep Clean Peel використовується в процедурі атравматичної чистки обличчя пацієнтів з акне і розацеєю, а також для корекції рубців постакне.
Це – серединний пілінг шкіри, який ефективно лікує прищі, вугри, рубці і видаляє серйозні забруднення і надлишки себуму. Своїми видатними можливостями пілінг компанії Holy Land завдячує особливому складу, до якого входять:

- АНА- та ВНА- кислоти;
- ретинол (вітамін А);
- екстракти граната, червоного винограду;
- екстракт ромашки та гамамелісу;
- екзотична олія акай.


Завдяки унікальному поєднанню компонентів процедура дозволяє вже за 5-6 сеансів позбавитися виразних косметичних дефектів:

 • відлущити ороговілі клітини;
 • очистити пори;
 • вилікувати запальні процеси;
 • зменшити площу інфільтратів, їх болісність;
 • вирівняти рельєф та тон шкіри;
 • позбавитися зморшок;
 • забезпечити відновлення епідермісу.


Процедуру проводять виключно з листопаду по березень, щоб уникнути впливу активного сонця. Процедури варто проходити з інтервалом 2-3 тижні, в проміжках використовувати якісний зволожувальний та сонцезахисний крем.
Відчуття стягнутості, яке виникає після процедури, не супроводжується активним шелушінням, як у випадку з іншими пілінгами. При цьому зберігаються всі можливості препаратів, які покращують рельєф та лікують запалення при акне.

Пілінг Джесснера

Інтенсивне відлущування шкіри за допомогою спеціального коктейлю із трьох компонентів: молочної та саліцилової кислоти, а також резорцину. Допомагає ефективно позбавитись запальних процесів, відновити шкіру та вирівняти рельєф. Має виражений ефект оновлення та супроводжується активним шелушінням шкіри.
Використовується для обличчя, іноді навіть для зони повік, а також для рук та декольте.

Показання для застосування:

 • вугри і рубці постакне;
 • жирна себорея;
 • вікові зміни.


Саліциловий пілінг

Саліциловий пілінг препаратами Mesoestetic ефективний для лікування білих вугрів. Його призначають також для поверхневої боротьби з першими ознаками фотостаріння та зморшками.
Основними показаннями до застосування традиційно вважають:
схильність до надмірного утворення шкіряного сала;
акне та постакне (в різній концентрації);
розширені пори, комедони;
запалення.

Препарати ефективно лікують проблеми як жирної, так ї сухої шкіри обличчя, а також використовують для кінцівок і спини.

Мезотерапія протизапальними коктейлями

Мезотерапевтичні процедури для лікування анке і постакне в нашій клініці – це високоефективні протизапальні коктейлі Mesoestetic, Dermaheal. Як і інші препарати, вони невеликими дозами вводяться до серединних шарів шкіри та мають максимально ефективну дію безпосередньо в зоні запалення. Мікропрокол шкіри має не менш велике значення для стимулювання відновлення, адже він активізує регенерацію, активне творення колагену, власні захисні функції.
Кількість процедур залежить від стану шкіри і визначається безпосередньо на зустрічі у лікаря-косметолога. Періодичність та склад коктейлів підбираються так, щоб отримати якнайбільший ефект.
Лікування анке та постакне з використанням спеціальних хімічних пілінгів забезпечить видимий ефект вже через певний проміжок часу. Самостійно вилікувати хворобу неможливо, тож не зволікайте і почніть шлях красивого обличчя вже сьогодні.