Пілінг КЕМІКУМ


Молода, підтягнута, сяюча шкіра без зморшок та пігментації, за одну процедуру, без тривалої реабілітації, ін’єкцій та болю – все це можливо завдяки інноваційному методу безін’єкційної біоревіталізації завдяки препарату для хімічного пілінгу Кемікум.

Розроблений та створений в Італії, цей унікальний засіб має виражену антибактеріальну та ліфтингову дію, а відсутність реабілітаційного періоду сприяє популяризації методу в усіх розвинених країнах світу, в тому числі в Україні. Пілінг Кемікум в Івано-Франківську – це можливість надали своєму обличчю, шиї, рукам молодого вигляду, тонусу та неперевершеної гладкості.

Пілінг Кемікум: чи є обмеження й кому варто скористатись

Чи не єдина процедура омолодження, яка не має вікових протипоказань, безболісна, ефективна та швидка може використовуватись для вирішення безлічі дерматологічних та косметологічних проблем:
 •  у разі хронологічного та фотостаріння для омолодження шкіри обличчя, кінцівок, шиї;
 • себорейного дерматиту;
 • лікування акне та постакне;
 • атрофічних рубців;
 • розтяжок;
 • гіперпігментації;
 • зменшення пружності та еластичності шкіри обличчя та грудей. 
Безпечність, м’яка та ефективна дія забезпечуються спеціальним складом, який поєднує ідеально збалансовані хімічні компоненти для швидкого та безболісного ефекту.

Переваги препарату Кемікум: омолодження без уколів

пілінг Кемікум - косметологічний кабінет KosmoroomКожна косметична процедура має як переваги, так і обмеження. Це папули, зникнення яких варто чекати кілька днів, болісні відчуття, тривалий період реабілітації, значні почервоніння, неестетичний вигляд, обмеженість холодними порами року без сонячної активності.
Хімічний пілінг Кемікум – унікальний вид омолодження, адже він має ряд таких переваг, які до тепер багатьом клієнтам – і лікарям-косметологам – здавалися фантастичними:

• Безболісний адже не потребує проколів та не викликає неприємних відчуттів.
• Відсутність тривалої реабілітації і можливість одразу повертатися до звичного життя.
• Прекрасна альтернатива для тих, хто боїться уколів – єдині можливі відчуття – легке поколювання та пощипування.

• Всесезонність – можна отримати молоде та привабливе обличчя, не ховаючись від активного сонячного проміння, в будь-яку пору року.
• Безпечність та простота виконання – особливо в руках досвідченого косметолога.
• Відсутність вікових обмежень, можливість застосовувати для профілактики старіння та лікування акне в молодому віці, для підвищення пружності та еластичності, омолодження – в зрілому.

Ціна процедури задовільнить власників будь-якого бюджету, адже головне в медичній косметології – безпечність, ефективність та професіоналізм майстра. 

Особлива формула: секрет ефективності

Kemikum - унікальний пілінг
Розробка формули відбувалася в Італії – країні гарних жінок та яскравого сонця. До складу спеціального коктейлю входять:
 • трихлороцтова кислота 15%;
 • озонована оливкова олія;
 • гексапептид – 8 (Аргилерин);
 • койєва кислота 5%;
 • мигдальна кислота 10%.
М’якість дії забезпечується переважно ТСА, адже вона не викликає поверхневого подразнення та діє безпосередньо в глибоких шарах епідермісу. Озон, розташований в озонідах, забезпечує додаткове вивільнення кисню, який нейтралізує агресивний вплив кислот, а комбінація койєвої та мигдальної кислот надає ефект освітлення. Гексапептид-8 має дію, схожу з ефектом ботулотоксину. Завдяки його присутності в складі препарату відбувається суттєве зменшення глибини та враженості зморшок, особливо навколо очей.

Протокол проведення процедури пілінгу Кемікум

Проведення не потребує спеціальної підготовки. Легкість і простота використання – головні переваги препарату, завдяки чому вже сьогодні ви можете записатися на консультацію до кваліфікованого лікаря-косметолога.
Основні етапи передбачають:
 1. Очищення обличчя, демакіяж.
 2. Нанесення препарату.
 3. Легкий масаж для кращого проникнення препарату.
 4. Власне експозиція протягом 5 -15 хвилин в залежності від типу шкіри.
 5. Змивання прохолодною водою.
 6. Нанесення крему по типу шкіри.
Загальна тривалість не перевищує 30 хвилин, а відсутність реабілітації дозволяє одразу повернутися до звичайного життя.
Рекомендований курс – 4-6 процедур, раз на тиждень.
Ефект оновлення шкіри помітний одразу: гладенька, сяюча, свіжа, підтягнута шкіра без зморшок, без гіперпігментації, з оновленим кольором. Обирайте свого косметолога вже сьогодні і спробуйте нову унікальну процедуру безін’єкційної біоревіталізації – хімічний пілінг Кемікум в Івано-Франківську.

 
Пілінг KEMIKUM - косметологічна процедура ціна в Івано Франківську:
 - для обличчя - 600грн
 - для ділянки "обличчя-шия-зона декольте" - 1200грн.

Бажаєте записатись на прийом або отримати безкоштовну консультацію? Телефонуйте або залиште своє повідомлення!
Лікар-косметолог Іваник Ірина - косметологічний кабінет "KOSMOROOM" Івано-Франківськ.