MELANOSTOP - Депігментуючий пілінг


З проблемами пігментації стикається кожна третя жінка – і майже всім вона приносить чимало проблем. Звичайно, можна залишити все, як є, і змиритися з наявністю темних плям на обличчі або по тілу, можна пробувати домашні рецепти, які, хоч і не приносять ефекту, утворюють видимість протистояння, а можна звернутися до професійного косметолога, який точно знає – депігментуючий пілінг Melanostop може значною мірою покращити стан шкіри.
Тільки професійний лікар точно скаже, які саме процедури та в якій кількості можуть принести бажаний результат, адже інтенсивність пігментних плям може відрізнятися у різних випадках.

Пігментація: результат впливу багатьох факторів Пілінг Меланостоп - від проблем пігментації шкіри - KOSMOROOM

Багаторічні дослідження в галузі дерматології дозволили виділити основні причини виникнення гіперпігментації. До них традиційно відносять:
 • негативний вплив ультрафіолету: ігнорування кремів з SPF фільтрами, постійне знаходження під сонячним промінням
 • порушення в роботі печінки та щитовидної залози;
 • вплив гормональних препаратів;
 • вагітність;
 • використання неякісної косметики;
 • неправильне харчування, що має наслідком недостатню кількість поживних елементів;
 • вікові зміни.
В результаті в поверхневих шарах шкіри – епідермісі – утворюється та сама гіперпігментація, позбавитися якої в Івано-Франківську допоможуть професійні препарати іспанської компанії Mesoestetic. Одна із процедур – пілінг Melanostop, призначений для відбілювання шкіри в умовах салону і дає значний ефект в відбілюванні епідермісу.

Пілінг Melanostop в Івано-Франківську

Препарат іспанської компанії відноситься до групи комбінованих хімічних пілінгів. Він представляє водно-спиртовий розчин, а його ефективність – в комбінованому складі, який поєднує найбільш ефективні компоненти: азелаїнова кислота 20%, резорцин 10%, фітинова кислота 6%. Завдяки комбінації трьох активних ексфоліантів формула пілінгу гальмує утворення аномальної меланінової пігментації. В результаті покращується оновлення епідермісу, збільшується його щільність, шкіра стає світлішою та зменшується кількість зморшок.
Помітний ефект забезпечується комплексною дією активних компонентів:
 • Азелаїнова кислота має антибактеріальну дію, гальмує меланогенез, освітлює та зменшує пігментацію
 • Резорцин має відновлювальну дію. Він сприяє освітленню епідермісу та ліквідує гіперпігментацію
 • Фітинова кислота завдяки своїм хімічним властивостям посилює освітлювальний ефект
Сутність методу полягає в вивільненні поверхневих шарів епідермісу від пігментації, а також очищенні пор, позбавленні від чорних цяток, прищів та вугрів. Одночасно ефективно видаляються і темні, і світлі плями на шкірі.

Пілінг Меланостоп: показання для застосування Mesoestetic(Іспанія) пілінг-косметичний кабінет Косморум

Ефективність препарату Melanostop отримала чимало позитивних відгуків у випадках:
 • епідермальної та поверхневої пігментації обличчя та тіла;
 • сонячного лентіго;
 • веснянки;
 • тьмяна шкіра з нерівним кольором та мікрорельєфом.
Спеціальна розроблена формула забезпечує тривалий та надійний результат, однак може проводитись лише в умовах косметичних салонів та використовуватись професійним косметологом. Для консультації щодо депігментуючого пілінгу в Івано-франківську ви завжди можете завернутися до нашого косметичного кабінету.

Протокол проведення процедури

Необхідність і доцільність визначається на особистій зустрічі з лікарем. Тільки після аналізу стану шкіри приймається рішення щодо застосування Melanostop.
Кількість процедур визначається індивідуально і розраховується в залежності від стану шкіри і глибини і якості пігментних плям.
Після демакіяжу препарат наноситься на обличчя не більше ніж на 5 хвилин, після чого змивається водою. Після цього косметолог наносить нейтралізатор.

Домашній догляд для закріплення результатів

Догляд після пілінгу MESOESTETIC - KosmoroomПроцедура хімічного пілінгу має ряд обов’язкових рекомендацій, яких необхідно дотримуватися після процедури. Пілінг Меланостоп – специфічне лікування, яке варто 
підтримувати вдома. Після проведення процедури ви отримаєте необхідні рекомендації косметолога:
 • Використання крему з ефектом депігментації Melanogel anti-spot. Він дозволяє гальмувати меланогенез, освітлювати плями і посилювати результати хімічного пілінгу.
 • Необхідно утримуватись від впливу активного сонячного проміння, високих температур, по можливості не користуватися декоративною косметикою

Результатом процедури стає значне покращення загального вигляду пацієнтів:
 • зменшується власне пігментація;
 • помітно скорочуються прояви інших недоліків шкіри: тьмяності, нерівного кольору.
Якщо ви досі не знайшли ефективний спосіб освітлення обличчя або тіла, зверніть увагу на депігментуючий пілінг Melanostop від Mesoestetic. На вас чекає кваліфікований лікар-косметолог, бездоганні умови проведення і повне дотримання протоколу.
 
Ціна на пілінг Меланостоп в Івано-Франкіську в нашому косметологічному кабінеті: 
 - 400грн (за процедуру).


Бажаєте записатись на прийом або отримати безкоштовну консультацію? Телефонуйте або залиште повідомлення в чаті! 
​Лікар-косметолог Іваник Ірина - косметологічний кабінет "KOSMOROOM" Івано-Франківськ.